× بستن تبلیغات

خرید سیسیکم
خرید iptv
خرید سیسیکم
چگونه برای از بین بردن سلول های مرده پوست به طور طبیعی?

فروشگاه اینترنتی زیبایی و آرایشی و مد

چگونه برای از بین بردن سلول های مرده پوست به طور طبیعی?

صرف نظر از نوع پوست خود را, مطمئن شوید که به پوسته پوسته شدن آن برای برخی از زمان به طوری که شما می توانید حذف سلول های مرده از سطح پوست. این گزارش پوست خود را صاف و تمیز منافذ ، و همچنین این آکنه و لکه های تیره و جوش جلوگیری می کند. بسیاری از راه های طبیعی است که کمک خواهد کرد که شما را به پوسته پوسته شدن پوست خود را در خانه وجود دارد.

https://elanza.com/product/LNZP-60ebf8b7c4c70/%DA%98%D9%84-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-aha-15-%D9%88%D8%B2%D9%86-45-%DA%AF%D8%B1%D9%85

اگر شما در بخش سلامت پوست و مو مرطوب به عنوان خوانده شده ، یکی از بهترین راه برای لهستانی و درخشش پوست طبیعی است که برای انجام همان لایه برداری به طور منظم. شما ممکن است فکر می کنم که پاک کننده ، تونر و مرطوب کننده به اندازه کافی برای پوست سالم هستند ، اما این کافی نیست .


اما چرا لایه برداری ؟


برای درک این ، شما باید بدانید که چرا لایه برداری برای پوست صاف و بی عیب و نقص ضروری است . پوست انسان به طور مداوم تجدید و بازسازی شده است که سلول های قدیمی بر روی پوست می میرند و سلول های جدید جایگزین می شوند بیشتر است که پایه و اساس که در آن می افتد و با افزایش سن انرژی های طبیعی پوست برای تولید سلول های جدید ممکن است کاهش می یابد و منجر به قدرت لایه برداری برای پوست ما می دهد که راحت تر فرآیند تولید سلول های جدید انجام می شود .


اسکراب صورت با شکر :

مواد تشکیل دهنده:


1 قاشق چای خوری شکر آلی

2 قطره آب

1 یا 2 قطره لیمو ، اسطوخودوس ، روغن نارنجی یا چای

آماده سازی:


همه مخاطبین با یکدیگر و مخلوط با مالش بر روی صورت خود ، شیر روی صفحه نمایش و مراقب باشید به مالش به بحث در مورد این موضوع پس از آن با خنک کننده آب ، و غیره این پوست شما ، شستشو با صورت حوله تمیز به آرامی خشک ، و سپس اضافه کردن یک لایه از روغن یا مرطوب کننده به بررسی پوست.


اسکراب صورت با شکر رنگی

مواد تشکیل دهنده :


1 قاشق چای خوری روغن نارگیل

1 قاشق چای خوری شکر قهوه ای

آماده سازی:

https://www.amazon.com/boscia-Exfoliating-Peel-Gel/dp/B00T3N1VF8/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=Exfoliating+Gel&qid=1631513914&sr=8-2

روغن نارگیل و شکر را در یک کاسه کوچک ریخته و با یکدیگر هم بزنید این اسکراب برای پوست صورت و گردن خود را تمیز و نرم و در حالی که آن را به دم و 60 ثانیه بعد با آب ولرم بشویید و خشک است.


هنگامی که شما زمان زیادی ندارد, شما می توانید این روش آسان استفاده کنید, و شما حتی می توانید مواد را در یک مقدار بزرگتر آماده و استفاده از آن به مدت سه ماه. اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید ، مطمئن شوید که این ترکیب را در فریزر نگه دارید زیرا روغن نارگیل خواص خود را در دمای بالا از دست می دهد.


شکر قهوه ای


شکر و شکلات اسکراب:

مواد تشکیل دهنده:


1 چهارم فنجان شکر قهوه ای

1 شیشه هشتم روغن زیتون

1 پودر نارگیل قاشق چای خوری

عصاره وانیل قاشق چای خوری 1 چهارم

آماده سازی:


تمام مواد را با هم مخلوط کنید ، صورت خود را تمیز کنید ، ماسک حاصل را به آرامی به آن اعمال کنید و 60 ثانیه صبر کنید. شما حتی می توانید این ماسک را روی صورت تا نه دقیقه حمل کنید و سپس آن را با آب ولرم بشویید.


عسل و بری لایه برداری اسکراب:

مواد تشکیل دهنده :


نیم لیوان توت تازه

2 قاشق چای خوری عسل

نصف قاشق چای خوری شکر.

آماده سازی:


حرکت تمام مواد تشکیل دهنده با یکدیگر تا یک نقطه ، و تا زمانی که مناقصه و لایه آنها را به تناسب درخواست شما و منتظر 15 دقیقه ، و سپس با آب گرم شستشو.


شکر و لیمو اسکراب صورت :

مواد تشکیل دهنده :


1 قاشق چای خوری روغن زیتون

1 قاشق چای خوری عسل آلی

برخی از آب لیمو

نصف ليوان شکر.

آماده سازی :


روغن زیتون و عسل و لیمو را با یکدیگر مخلوط همه مواد تشکیل دهنده به طور کامل بارگذاری و سپس آن را به آرامی بر روی صورت خود بزنید تا به بودند که حلقه را فشار دهید و یک دقیقه صبر کنید. سپس صورت را با آب گرم بشویید.


مالش جوی استیک و عسل :

مواد تشکیل دهنده:


نصف فنجان فضای خام

2 قاشق چای خوری عسل

1 جوز هندی قاشق غذاخوری

15 قطره روغن اسطوخودوس 15

قطره روغن درخت چای

1 قاشق چای خوری اسطوخودوس خشک شده

آماده سازی:


هوا خام به یک مخلوط کن ریخته می شود ، سپس به یک کاسه ریخته می شود و با مواد باقی مانده مخلوط می شود. ماسک حاصل را با حرکات دایره ای به پوست صورت اعمال کنید ، 5-10 دقیقه صبر کنید و سپس صورت خود را با آب گرم بشویید.


اسکراب برای پوست خشک

مواد تشکیل دهنده:


1 چهارم فنجان هوا خام

1 فنجان عسل هشتم

1 شیشه هشتم روغن زیتون

آماده سازی :


مخلوط عسل ، جو و روغن زیتون با هم و مانند روش های قبلی بر روی صورت خود این اسکراب رطوبت خوب به پوست شما می دهد .


شکر و گوجه فرنگی اسکراب صورت:

مواد تشکیل دهنده :


گوجه فرنگی نیمه خرد شده

1 قاشق چای خوری ماست

2 قاشق چای خوری شکر

آماده سازی :


به پوسته پوسته شدن پوست صورت و رفع دانه های سر و بستن منافذ پوست, همه مواد بالا را با هم مخلوط کردم پف بر روی پوست ترک و ماساژ به پوست است.پس از 10 دقیقه و پس از خشک شدن پوست صورت خود را با آب بشویید.این اسکراب پوست شما را از اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند.


ماسک گوجه فرنگی


اسکراب قهوه:

مواد تشکیل دهنده :


روغن زیتون

عسل ارگانیک

دانه های قهوه

آماده سازی :


این اسکراب شامل روغن زیتون ، عسل آلی و دانه های قهوه ، ترکیب آن انرژی را به پوست می دهد. افرادی که از اسکراب قهوه برای پاک کردن و پوسته پوسته شدن پوست استفاده می کنند ، از خواص آنتی اکسیدانی و اجزای مفید قهوه برای جلوگیری از چین و چروک و محو شدن دریاچه استفاده می کنند.


پاپایا اسکراب صورت:

مواد تشکیل دهنده:


پاپایا

عزيزم

آماده سازی:


پاپایا و عسل در ترکیب با یکدیگر حذف سلول های مرده از اپیدرم و پوسته پوسته شدن اپیدرم. پوست خود را پوسته پوسته شدن ، درخواست عسل و پاپایا به صورت خود و سپس شستن صورت خود را پس از چند دقیقه.


ماسک پاپایا


جوش شیرین و اسکراب:

مواد تشکیل دهنده:


1 قاشق چای خوری جوش شیرین

1 کپسول ویتامین E

آب

آماده سازی :


کپسول ویتامین E را باز و سپس روغن و جوش شیرین را مخلوط و با آن چند قطره آب به آن اضافه کنید تا کلوچه حالت را پیدا کند و سپس این ماسک را مرطوب بزنید و با حرکات دایره ای به مدت 2-3 دقیقه گسترش آن و سپس با آب ولرم بشویید و به عنوان بخشی از مد جهان متوجه شده است در صورت عدم


مالش سرکه سیب

مواد تشکیل دهنده :


1 قاشق چای خوری سرکه سیب

1 قاشق چای خوری آب

پد پنبه

آماده سازی :


با استفاده از یک پد پنبه و آب AVC بر روی صورت خود. 10. سفارش آب AVC همان سرکه سیب است. 15 دقیقه صبر کنید ، سپس صورت را با آب سرد بشویید.


اسکراب روغن زیتون:

مواد تشکیل دهنده :


2 به 3 زیتون

2 قاشق چایخوری روغن زیتون

کاربرد:


برش زیتون و اضافه کردن روغن زیتون به آنها.


مالش صورت خود را با این ماده و سپس اضافه کردن روغن با پاک کننده صورت منظم و تکرار هر 4 تا 5 روز.


لایه برداری سایر قسمت های بدن

اسکراب نمک:

مواد تشکیل دهنده :


1 فنجان نمک فرنگی اصل

1 فنجان روغن نارگیل

10 به 12 قطره روغن اسطوخودوس

کاربرد:


نمک را با روغن نارگیل یا روغن های دیگر ترکیب کنید و سپس آن را در یک فنجان بریزید و در خارج از منزل قرار داده و حتی این اسکراب می تواند برای بدن شما همچنین می توانید صفحه نمایش ضربه بزنید و صبر کنید 2 تا 3 ساعت پس از آن صورت خود را با آب ولرم بشویید.


اسکراب با مسواک:

مواد تشکیل دهنده:


مومیایی کردن لب

مسواک

کاربرد:


بالم لب مومیایی کردن بر روی لب های او و سپس 15 تا 20 دقیقه صبر کنید سپس با مسواک تمیز پاک و با حرکات دایره ای لب بیرون بکشد و سپس سلول های مرده را با آب بشویید. استفاده از این ماسک دو بار در هفته.


مالش با سنگ پا

مواد تشکیل دهنده:


آب

سنگ پا

کاربرد:


پای خود را در آب برای 10 دقیقه قرار دهید.را سلول های مرده در سطح آب به سطح پوست با این کار. چوب به پای سنگ برای جدا کردن سلول های مرده از پوست پای خود و استفاده از مرطوب کننده برای جلوگیری از خشکی بیش از حد پوست پس از آن.


سنگ پا


ماست و گردو را بشویید

مواد تشکیل دهنده :


2 قاشق غذاخوری گردو خرد شده

2 قاشق غذاخوری ماست

آماده سازی:


استفاده از ماست خانگی و اسکراب مهره به پوسته پوسته شدن و پاک کردن باکتری ها از پوست بدن. ترکیب این مواد و اعمال آن بر روی پوست شما محل مورد نظر. این اسکراب مناسب برای پوست به جز لایه برداری پوست شما است و کمک می کند تا از بین بردن باکتری ها و قارچ ها.


Alvora مالش

مواد تشکیل دهنده :


2 قاشق غذا خوری آلوئه ورا

یک قاشق غذاخوری نمک دریا

آماده سازی:


برای لایه برداری و مرطوب صورت و بدن خود Allora ژل با ته لیوان نمک دریا میل ترکیبی از پوست لایه برداری استفاده کنید اما مراقب باشید در هنگام لایه برداری از پوست به اندازه یک دانه نمک دریا بر روی پوست خود را فشار ندهید.


اسکراب توت فرنگی

مواد تشکیل دهنده :


توت فرنگی مخلوط

آماده سازی:


بررسی حذف سلول ها و بافت های مرده پوست روی میوه مورد نظر برای کمک به فروشگاه های چوبی برق و یا آن را در یک مخلوط کن خوب مخلوط کنید و برای 5 تا 10 دقیقه به نوع پوست این اسکراب استفاده کنید. اسیدهای موجود در میوه به پاک کردن سلول های مرده کمک می کنند. پس از 5 دقیقه ، اگر احساس سوزش می کنید ، این اسکراب را از پوست خود بشویید تا از آسیب به سلول های پوست زنده جلوگیری شود.


اسکراب بادام

مواد تشکیل دهنده:


10 به 15 بادام

قاشق نمک

قاشق عسل

این سبک خود را. :


برای لایه برداری از پوست صورت و گردن و دست از 10 به 15 قطعه بادام چرخ کنید و با یک قاشق غذا خوری نمک و عسل و سپس مخلوط کنید این مخلوط را به پوست محل مورد نظر, این ماساژ به زمان بر روی پوست خود مالش دهید و پس از پایان کار در نیمه ولرم شستشو آب.


نمک دریا

مواد تشکیل دهنده:


روغن زیتون یا روغن بادام شیرین

پودر نمک دریایی

این سبک خود را. :


2 قاشق غذا خوری روغن زیتون یا روغن بادام شیرین را با نصف فنجان پودر درشت, نمک, سنگ, دریا, مخلوط کردن پودر و نمک در روغن و سپس ارزیابی و مرطوب کردن پوست از این اسکراب روی پوست دست می تواند مورد استفاده قرار گیرد.


اسکراب نشاسته

مواد تشکیل دهنده :


یک قاشق غذاخوری نشاسته

یک تا 2 قاشق غذاخوری شیر

آماده سازی:


پیشنهاد پوست حساس و خشک را با یک قاشق چای خوری نشاسته را با 2 قاشق غذاخوری ماست ترکیب به دو بار در هفته برای لایه برداری سلول های مرده پوست و استفاده از آنها. هر بار اجازه دهید این اسکراب بر روی پوست شما برای 30 دقیقه برای مرطوب کردن سلول های آسیب دیده و بافت و پوسته پوسته شدن پوست باقی بماند.


مالش جو و عسل پاشنه

مواد تشکیل دهنده :


2 قاشق غذاخوری مخلوط در جو

نصف لیوان ماست.

یک قاشق غذاخوری عسل

آماده سازی:


برای پوسته پوسته شدن پوست پاشنه ، از جو ، عسل و ماست استفاده کنید تا زبری پوست پا را از بین ببرید و پوست منطقه را مرطوب کنید. برای تهیه این اسکراب 2 قاشق چای خوری جو مخلوط در یک و نیم لیوان ماست بریزید و به آن یک قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید و به پوست سر و پوست خشن سیاه رنگ در زانو ایجاد می شود.... و غیره مورد استفاده قرار گیرد.


چیزهایی که به یاد داشته باشید:


همیشه صورت خود را از چربی پاک.

استفاده از مالش خفیف منظم.

استفاده از روال مراقبت از پوست راست.

پوست خود را هر روز پوسته پوسته شدن نیست.

+ نوشته شده در دوشنبه 22 شهريور 1400ساعت 14:55 توسط پشتیبانی فروشگاه | | تعداد بازدید : 20