× بستن تبلیغات

خرید سیسیکم
خرید iptv
خرید سیسیکم
دستور العمل برای ساخت پاک کننده آرایش صورت و چشم با مواد طبیعی

فروشگاه اینترنتی زیبایی و آرایشی و مد

دستور العمل برای ساخت پاک کننده آرایش صورت و چشم با مواد طبیعی

پس از گذراندن یک روز خوب با آرایش مناسب ، در حال حاضر زمان برای تمیز کردن صورت از لوازم آرایشی آن است .پاک کننده آرایش صورت و چشم را در خانه با مواد طبیعی ایجاد کنید تا پوست شما تازه و جوان شود.

اکثر خانم ها را آرایش رفتن به احزاب و یا در شرایط خاص بدون توجه به آنچه را می پوشند. اما اغلب آرایش تمیز کردن پس از حزب غفلت کار این اشتباه کوچک می تواند آسیب در دراز مدت به همان ذهن در این بخش از دنیای مد مرطوب پاک کننده آرایش طبیعی به شما معرفی می کنیم .

پاک کننده آرایش ساده و سریع
روغن نارگیل :

روغن نارگیل با خواص شگفت انگیز ، استفاده از آن بسیار آسان است و می تواند برای حذف آرایش استفاده شود .

کوه نارون :

کوه علم نه تنها پاک کننده لوازم آرایشی و بهداشتی خوب است ، اما همچنین بهبود پوست با از بین بردن جوش و حفظ رطوبت. برای پاک کردن آرایش ، آن را با روغن درخت چای یا اسانس لیمو ترکیب کنید و از آن استفاده کنید

روغن جوجوبا :

این روغن را تسکین و محافظت از پوست و مهمتر از همه اینها بقایای آرایش و پاک کردن آرایش چشم که بسیار ظریف با روغن بادام مخلوط.

شامپو کودک

پاک کردن ریمل مژه و ابرو کمی سخت تر از سایر لوازم آرایشی است.با استفاده از شامپو بچه کوچک و توپی پنبه راه حل مناسبی برای پاک کردن ریمل مژه و ابرو است.شامپو کودک نیز برای بزرگسالان علاوه بر تولید آن برای کودکان استفاده می شود.

شستن آرایش

انواع دیگر پاک کننده های آرایش طبیعی که در ترکیب آماده می شوند:
پاک کننده آرایش با جو :
مواد تشکیل دهنده :

نصف فنجان (40 گرم) جو
نصف فنجان (60 گرم) بادام زمینی
مایع (یعنی آب ، شیر و لیمو).
شیشه
ابتدا مواد خام را آماده کنید. در این پاک کننده صورت می توانید از بلغور جو دوسر و بادام برای تمیز کردن صورت خود استفاده کنید.بادام نیز تخریب سلول های مرده پوست کنده در حالی که این بلغور جو دوسر به عنوان یک پاک کننده طبیعی عمل می کند.مخلوط فقط مقدار کمی از مواد تشکیل دهنده با برخی از مایع در یک ظرف مانند یک شیشه شما نیاز بلغور جو دوسر و بادام به بهبود است.

اضافه کردن اسانس و لایه برداری: این مواد خام ضروری نیست ، اما می تواند باعث پاک کردن آرایش بهتر شود. گیاهان و روغن های ضروری را مواد شوینده بوی خوب نیز هست. در اینجا برخی از پیشنهادات در مورد آنچه شما می توانید بر اساس نوع پوست اضافه کنید:

اگر شما پوست چرب, اضافه کردن دو قاشق غذاخوری نمک دریا, دو قاشق غذاخوری نعناع خشک, و 5 قاشق غذاخوری اسانس رزماری.
اگر پوست خشک دارید ، دو قاشق غذاخوری شیر خشک ، دو قاشق غذاخوری موارد روغن و 5 قاشق غذاخوری روغن بابونه را اضافه کنید.
اگر شما پوست چرب طبیعی, اضافه کردن دو قاشق غذاخوری آرد ذرت, دو قاشق غذاخوری روغن بابونه, و 5 قطره از اسانس.
چه نوع مایع را انتخاب کنید. برای استفاده از این پاک کننده صورت ، شما نیاز به اضافه کردن برخی از مایع به آن. در زیر برخی از پیشنهادات در مورد آنچه شما می توانید آن را بر اساس نوع پوست استفاده کنید:

اگر پوست چرب دارید ، از آب لیمو ، آب گل رز و آب ساده استفاده کنید.
اگر پوست طبیعی دارید ، از گلیسیرین ، عسل ، آب گل رز ، چای نعناع یا آب ساده استفاده کنید.
برای پوست خشک ، از شیر ، کرم یا ماست استفاده کنید.
صورت را با آب گرم مرطوب و دو قاشق غذاخوری از پاک کننده مایع اضافه شده تا کلوچه به حق و آن را برای چرخش صورت ماساژ دهید و مراقب باشید در اطراف چشم را لمس کنید و سپس صورت را با آب سر بشویید بسته خلل و فرج.

پاک کننده آرایش طبیعی با سیب برای پوست خشک :

https://www.cerave.com/skincare/cleansers/foaming-facial-cleanser

مواد تشکیل دهنده :

دو برش سیب ، پوست کنده
نیم لیوان ماست ساده (125 گرم)
نیم قاشق غذاخوری روغن زیتون
نصف قاشق غذاخوری عسل
تمام مواد را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط این اعمال به صورت مرطوب و نگه دارید برای مدت پنج دقیقه و سپس با آب ولرم شستشو .

سیب برای پوست

استفاده از عسل برای تمیز کردن صورت:
عسل لایه برداری طبیعی است ، پس از آن کمک می کند تا برای از بین بردن سلول های مرده پوست بدون خوردگی با نمک و شکر. در نهایت عسل همچنین حاوی خاصیت ضد عفونی کننده است که کمک می کند تا خلاص شدن از شر سموم از پوست و باکتری ها که منجر به آکنه.

عسل مناسب برای تمام انواع پوست است ، اما برای پاک کردن آرایش مناسب نیست ، بنابراین شما ممکن است بخواهید از روغن برای تمیز کردن صورت استفاده کنید. برای یادگیری نحوه ی به پاک کننده لوازم آرایشی و بهداشتی خواندن این.

پاک کننده طبیعی با عسل و لیمو برای پوست چرب :

مواد تشکیل دهنده :

نیم لیوان جو (50 گرم)
آب پرتقال تازه (60 میلی لیتر)
آب (60 میلی لیتر)
نصف قاشق غذاخوری عسل
پور تمام مواد لازم را در یک کاسه و هم بزنید با یک کاردک ، مخلوط ماساژ بر روی صورت مرطوب و بعد از 30 ثانیه با استفاده از آب ولرم بشویید .

سازمان آرایش طبیعی با جوش شیرین و عسل

این روش برای هر نوع آرایش شگفت انگیز است. محل عسل ، کمی آلی بر روی یک پارچه تمیز بریزید و کمی جوش شیرین ، و سپس مالش دادن صورت خود را. ترکیبی از جوش شیرین و عسل به عنوان یک پاک کننده عالی و لایه برداری نیز خدمت می کند. بدون نیاز به تمیز کردن سخت ، به آرامی آن را به صورت اعمال می شود و تکمیل روند با تمیز کردن صورت وجود دارد.

پاک کننده طبیعی با خیار برای پوست طبیعی :
مواد تشکیل دهنده:

نیم لیوان ماست ساده (125 گرم)
خیار نیمه خرد شده
5 برگ نعناع خرد شده متوسط
تمام مواد را به یک مخلوط کن بریزید ، مخلوط را به رطوبت صورت بمالید و پنج دقیقه قبل از شستشو با آب گرم بگذارید.

عصاره خیار :

روش اول :

عصاره خیار برای پوست چرب دارای خاصیت خنک کننده است ، علاوه بر این ، برای پاک کردن آرایش و روشن شدن پوست تیره مفید است.

روش دوم :

پوست و رنده خیار تازه.یک فنجان هشتم آب خیار را با چند قطره روغن کودک در محور پنبه مخلوط کنید و از آن برای پاک کردن آرایش چشم استفاده کنید.

گزینه ای برای پوست

آرایش پاکسازی ماست عالی
ماست یکی از بهترین پاک کننده آرایش صورت ، البته نه نوع حریص آن است .با یک سواب پنبه و مقدار کمی ماست می توانید پایه ها ، روژ و لوازم آرایشی را از صورت خود پاک کنید. سپس صورت خود را با آب سرد بشویید.

شما می توانید از ماست برای پاک کردن صورت خود استفاده کنید یا می توانید قاشق غذاخوری 1 ماست و یک قاشق چای خوری آب لیمو را مخلوط کنید. عصاره لیمو نه تنها به ماست عطر تهویه ، بلکه به عنوان یک پوست محکم تر عمل می کند ، و عصاره لیمو برای خشک کردن پوست مفید است. ماست را به راحتی بر روی صورت مرطوب کنید ، اما مطمئن باشید که چشمک نزنید و سپس آن را با آب گرم بشویید.

شما همچنین می توانید 1-2 قطره اسانس را به ماست بوی خوبی اضافه کنید. روغن مانند وانیل یا اسطوخودوس را در نظر بگیرید.

عصاره لیمو باعث می شود پوست شما حساس تر به نور خورشید اگر شما می خواهید به استفاده از لیمو.به خاطر داشته باشید که ماست ممکن است پوست شما را تسکین.

پاک کننده آرایش با پاپایا
مواد تشکیل دهنده :

بزرگ آلوئه ورا برگ پوست کننده
یک تکه از پای کوچک پوست کنده
1 قاشق غذا خوری عسل
1 قاشق چای خوری ماست ساده
همه چیز را در یک مخلوط کن مخلوط کنید ، مخلوط را روی صورت مرطوب بگذارید و با آب ولرم شستشو دهید.

پاک کننده آرایش با گوجه فرنگی
مواد تشکیل دهنده:

1 قطعه گوجه فرنگی رسیده
2 قاشق غذاخوری شیر
2 قاشق غذاخوری لیمو تازه یا آب پرتقال تازه فشرده
مخلوط مواد تشکیل دهنده و اعمال آن را بر روی صورت مرطوب و شستشو با آب ولرم. بقیه مواد را می توان تا یک ماه برگزار کرد.

پاک کردن آرایش با بخار

وان را با آب گرم در نزدیکی صورت پر کنید این کمک می کند تا تمام منافذ پوست را سازماندهی و تمیز کنید.

روغن زیتون بهترین پاک کننده آرایش طبیعی:
روش اول :

برای پاک کردن آرایش بر روی یک پد پنبه ، چند قطره روغن زیتون را بریزید و آن را روی صورت خود بچرخانید.آرایش چشم نیاز به زمان بیشتری برای تمیز کردن دارد.یک پد پنبه را روی چشمان خود قرار دهید و چشمانتان را برای 10 ثانیه ببندید ، سپس آن را به آرامی پاک کنید.

اگر شما پد پنبه در خانه نیست و چند قطره از روغن زیتون را در دست خود بریزید و بر روی صورت خود و مالش با حوله یا دستمال کاغذی نرم صورت خود را تمیز کنید و روغن اضافی از صورت خود حذف کنید ..

روغن زیتون برای پوست

روش دوم :

بهتر است از روغن زیتون برای پاک کردن آرایش استفاده کنید و آن را با آب گل رز مخلوط کنید ، این مورد برای پوست خشک یا حساس عالی است

روش سوم :

از ترکیب مساوی روغن زیتون و کودک ، مخلوط را آماده کنید و با یک سواب پنبه ، این مخلوط را در پشت پلک به آرامی مخلوط کنید تا سایه و خط چشم را پاک کنید.این دو روغن علاوه بر خواص پاکسازی ، دارای خواص نرم کننده ای هستند که باعث نرمی و افزایش رطوبت در ناحیه اطراف چشم می شوند.

روغن بچه :

این روش غیر معمول تمیز کردن آرایش واقعا کار می کند.

ساخت یک پاک کننده آرایش خانگی با آلوئه ورا :
روش اول :

اطمینان حاصل کنید که مزایای این گیاه را می دانید ، بنابراین آن را در روال درخواست خود قرار دهید و آن را با روغن زیتون ادغام کنید تا آرایش را حذف کنید.

روش دوم :

بنیاد و لب های صورت خود را با ترکیب ژل آلوئه ورا وازلین در مقادیر مساوی اعمال کنید و به خوبی هم بزنید. وازلین پوست را پاک و مرطوب می کند و آلوئه ورا ویسکوز زباله را کاهش می دهد.

شیر :
شیر یکی دیگر از پاک کننده های طبیعی است که می تواند به راحتی توسط اشباع پنبه به شیر availed است.

شیر و روغن بادام شیرین

1 قاشق غذاخوری پر از شیر و 2 یا 3 قطره روغن بادام شیرین

در یک کاسه کوچک ، شیر را با چند قطره روغن بادام شیرین مخلوط کنید . یک دستمال و یا کمی از زنان در این مخلوط شیرو روغن بادام معنی و پوست خود قرار دهید و بعد با یک پنبه و یا دستمال و پاک کردن صورت خود را پاک کنید تا مطمئن شوید تمام آب نبات پانچ شده است ضد عفونی با آب پانچ شستشو.
+ نوشته شده در سه شنبه 30 شهريور 1400ساعت 16:14 توسط پشتیبانی فروشگاه | | تعداد بازدید : 28